Collegium Wratislaviense

Piotr Czekierda CWPiotr Czekierda jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej Collegium Wratislaviense – instytucji, której misją jest inspirowanie do wielkości i wzmacnianie elit. Collegium jest wiodącym ośrodkiem  edukacji spersonalizowanej (tutoring, mentoring) oraz dobrego przywództwa.  W programach Collegium, takich jak Program Tutor, Szkoła Tutorów, Szkoła Tutorów Akademickich, Szkoła Mentorów, Academic Leaders, wzięło już udział kilkuset uczestników – zarówno młodzieży, jak i przedstawicieli środowisk  akademickich, nauczycielskich, biznesowych oraz organizacji społecznych.

Collegium jest miejscem, w którym osoby chcące ponosić więcej odpowiedzialności mogą otrzymać profesjonalne i integralne wsparcie: inspirujące idee, skuteczne narzędzia i metody pracy, ożywczą refleksję, budujące doświadczenie współpracy. Dzięki naszym programom i aktywnym metodom pracy potrafimy wzmacniać, inspirować, integrować i towarzyszyć w rozwoju osobom, które sporo już osiągnęły, ale chcą osiągnąć jeszcze więcej. Będąc świadomymi, jak wielkie znaczenie dla rozwoju wspólnoty mają jej – szeroko rozumiane – elity staramy się im tworzyć możliwości profesjonalnego i osobistego rozwoju na najwyższym możliwym poziomie.

Inspirujemy się stylem działania angielskich uczelni – Oksfordu i Cambridge – ale także tradycją polskiego Collegium Nobilium powołanego w XVII wieku właśnie w celu kształcenia elit dla Rzeczpospolitej.

Więcej informacji: www.cw.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.